Únor 2010

vtípky

9. února 2010 v 14:52 | Arnika |  Vtipy
Jak rozdělí Sněhurka 6 jablek mezi 7 trpaslíků?
Upeče štrůdl.
Jaký je rozdíl mezi koláčem a strašidlem?No to teda opravdu nevím. Hmm, tak tebe bych rozhodně na nákup neposílal.
Jaký je rozdíl mezi mrazem a traktorem? Když vám po zádech přejede mráz, dá se to vydržet.
Maminka se chystá na nákup a ptá se ,, Pavle, podívej se prosím, kolik ještě máme zubní pasty".Chvíli je ticho a potom se ozve ,, Vystačí přesně od vany po stůl v obýváku".
Pepíček jde do paneláku a v prvním patře slyší ,, Já,já,já, jenom já" jde do druhého patra a slyší ,, Tam za vodou v rákosí, tam leží" a ve třetím patře ,, Až se domů vrátím, hubu Ti rozmlátím". Pepíček se vrací domů a před domem stojí policista a jakmile ho uvidí, ptá se ho,,Pepíčku, někdo Ti zabil babičku, nevíš kdo to byl?"
Pepíček: ,,Já,já,já, jenom já.
Policista: a nevíš kam ji dali?
Pepíček: tam za vodou v rákolí, tam leží.
Policista: ale Pepíčku, víš, že za tohle bys mohl jít do vězení?" a Pepíček odpoví,, Až se domů vrátím, hubu ti rozmlátím."
Matěj jede ve vlaku a usilovně žvýká žvýkačku. Naproti něho sedí stará paní. Po chvíli povídá: ,,To je od tebe hrozně hezké, chlapče, že mi toho tolik vyprávíš. Ale já jsem bozužel hluchá a nerozumím ti ani slovo."


Úvod

4. února 2010 v 12:09 | Arnika


Takže tohle je můj blog a je zaměřen na hry od IGG,konkrétně na Wonderland online, GodsWar online a Angels online. Ale najdete tu i zajímavosti, vtipy, užitečné rady,...
A navíc informace o kočkách, kocourech a kotˇatech...